חברת הסעות מליגה אחרת

חברה המספקת שירותי הסעות מקצועיים ומובילה מספקת מעטפת שירותים רחבה ללקוחותיה ומחויבת לשירות מקצועי ברמה גבוהה ולנסיעה בטוחה. כדי לבחור חברת הסעות יש לתת דגש על נושאים חשובים כמו: צי רכבים מגוון, עמידה בתקני הבטיחות המחייבים, צוות נהגים מקצועי ומיומן בעל תודעת שירות גבוהה, מערך תפעולי חדשני ויעיל, מחירים תחרותיים, אמינות וזמינות. כדי ליהנות מהנסיעה ולהגיע בבטחה ליעד, מומלץ לבחור חברת אוטובוסים בעלת מוניטין גבוה בענף ההיסעים, חברה המחויבת לשירות ברמה גבוהה ולפתרונות מתקדמים במחירים משתלמים. 

שירותי הסעות ברמה אחרת

יש בישראל חברות רבות המציעות שירותי הסעות, לכן הבחירה אינה פשוטה ויש לתת דגש על נושא שירות ומקצועיות הנהגים וצוות חברת ההסעות. בון תור היא מהחברות המובילות בארץ, החברה מספקת פתרונות מתקדמים ושירות המותאם לצרכי לקוחותיה. בין השאר החברה מציעה את השירותים הבאים:
 
• הסעות לאירועים בכל הארץ
הסעות לחתונה
• הסעות לטיולים
• הסעות לקבוצות תיירים מחו"ל
• הסעות עובדים
• הסעות לימי כיף וגיבוש
• הסעות תלמידים
• הסעות לבעלי מוגבלויות עם רכבים ייעודיים המצוידים במעלון
 
כחברה מובילה בתחומה מציעה בון תור יתרונות רבים בתחומי שירות, בטיחות, מקצועיות ויעילות. החברה משקיעה משאבים רבים בחידוש צי הרכבים, לחברה אוטובוסים של מיטב המותגים בעולם, כל האוטובוסים מצוידים במערכת מולטימדיה משוכללת הכוללת מסך גדול, כונן DVD, מערכת כריזה, ואבזור נוסף כמו תאורת לילה נעימה, מקרר ואפשרות חיבור לאינטרנט אלחוטי. כמו כן, החברה מציעה צי רכבי הסעות הכולל מיניבוסים חדישים, רכבי הסעות זעירים, רכבי הסעות VIP ועוד .
 
בנוסף, בון תור מציעים גם ארגון בר מצווה בכותל מא´ ועד ת´.  

ההסעה של בון תור - נהגים בעלי תודעת שירות גבוהה

הסעה ממקום אחד לאחר יכולה לעבור בנעימים או להפוך לסיוט עבור הנוסעים. כדי להבטיח נסיעה חלקה ונעימה יש לבחור חברת הסעות אמינה הידועה בשירות המתקדם והאדיב שלה. החברה מעסיקה צוות נהגים בעלי כל ההכשרות הנדרשות והיא משקיעה בהם בקורסים ובסדנאות בתחומי נהיגה, בטיחות, עזרה ראשונה ושירות. צוות הנהגים המנומס של החברה מציע שירות אדיב המלווה בחיוך וביחס אישי וחם לכל הנוסעים, בכל בעיה ובקשה הנוסעים יכולים לפנות לנהג ולקבל מענה יעיל ומהיר.
 

בטיחות מעל לכל

חברה מקצועית מחויבת לכל תקני הבטיחות המחמירים, ומעסיקה קצין בטיחות רכב במשרה מלאה כדי לדאוג לתחזוקה שוטפת של הרכבים, לתדרוך צוות הנהגים, לבדיקות תקופתיות ולרענון כללי נהיגה בטוחה בחורף. יש לזכור כי הנוסעים באוטובוס או ברכב היסעים אחרים סומכים בעיניים עצומות על הנהג, ועליו להבטיח כי הם יגיעו ליעד בבטחה וללא חשש. חשוב לדעת כי הסעת ילדים מחייבת העסקת נהגים בעלי אישור מתאים, לרבות תעודת יושר, ויש לבצע את ההסעה ברכב הסעות מאושר, שברישיון הרכב מופיע "מורשה להסיע ילדים". נהג מקצועי לא יתחיל את הנסיעה אם ישנם נוסעים עומדים, ובמידה והוא מסיע ילדים הוא יעבור בין המושבים כדי לוודא כי הם חגורים בחגורות בטיחות.
 

מקצועיות ושירות ברמה גבוהה

חברת אוטובוסים איכותית נמדדת לפי קריטריונים כמו מקצועיות ורמת השירות ללקוח ולנוסעים. כדי להגיע בבטחה ובהתאם ללו"ז הנדרש יש לתכנן את הנסיעה, לבחור במידת הצורך ועל פי עומסי התנועה דרכים חלופיות, ובנסיעות ארוכות יש לתכנן במדויק מיקומים להפסקות רענון. חברה אמינה ומובילה בתחום ההיסעים מחויבת לשירות ברמה גבוהה ולמעשה כל צוות החברה תומך בלקוח ומסייע לנוסעים להגיע ליעד המבוקש בבטחה ובהנאה.