שירותי הסעות

שירותי הסעה לכל יעד

  • חברת בון תור מתמחה במתן שירותי הסעות לכל יעד ולכל צורך
  • באמצעות מערכות מתקדמות והקפדה על לוחות זמנים מצליחה בון תור לשמור על יעילות ועל קהל לקוחות מרוצים.
  • החברה מסיעה אלפי לקוחות אל מחוז חפצם מאז 1988 ונחשבת לחברת ההסעות המובילה בישראל.
  • שירותי ההסעות ניתנים ברכבים החדישים ביותר- אוטובוסים, מיניבוסים ומוניות. 

שירותי הסעה נוחים ובטוחים

חברת בון תור מספקת מגוון שירותי הסעה פרטיות למגוון צרכים. כל הסעה המסופקות ע"י החברה נוחות, בטוחה ומנוהלות על ידי צוות אדיב ושירותי. כך שאם אתם עדין מתלבטים, הרגישו בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה לצורך ההסעה.
 
חברת בון תור מסיעה אלפי לקוחות אל מחוז חפצם מאז שנת 1988 והיא נחשבת לחברת ההסעות המובילה בישראל. החברה מתמחה במתן שירותי הסעות לכל יעד ולכל צורך כך שניתן להזמין שירותי הסעות לטיולים של עובדים, קבוצות ותיירים, אפשר להזמין שירותי הסעות לחתונות ואירועים שונים כמו: ימי הולדת, בר מצווה, בת מצווה, אירועי חברה וכנסים, ניתן להזמין שירותי הסעות VIP למפורסמים, בעלי עסקים או סתם כי מתחשק ליהנות מחוויית נסיעה ייחודית וניתן להזמין שירות הסעה לנתב"ג.
 
שירותי ההסעות יכולים להקל מאוד במגוון מקרים - זוגות שמזמינים לאורחיהם הסעה לחתונה למשל, מאפשרים למוזמנים להגיע יחד, חוסכים להם את הצורך לחפש טרמפים או לנסוע בדרכים שאינם מכירים ולבזבז דלק ומאפשרים להם לשתות, ליהנות ולשוב הביתה בבטחה.
 
גם במקרה שמארגנים אירוע לחברה יכול שירות הסעה מקצועי שניתן מחברה שמתמחה בתחום הסעות אירועים לסייע לעובדים – לחסוך להם דלק וזמן ולאפשר להם ליהנות מחוויית הנסיעה המשותפת, לחזק קשרים ולהגיע ליעד ובחזרה בצורה בטוחה.
 

מדוע שירותי ההסעות של בון תור כל כך מוצלחים?

 חברת בון תור הוותיקה והמקצועית מציעה ללקוחותיה את כל השירותים הנחוצים וברמה הגבוהה ביותר כאשר אחד הגורמים שהופכים את החברה לכל כך מוצלחת הוא ההקפדה על הבטיחות. החברה מעסיקה נהגים מנוסים בלבד ומאבזרת את הרכבים בכל המערכות המתקדמות לשיפור הבטיחות.
כמו כן, מקפידה החברה להעסיק קציני בטיחות שבודקים את הרכבים מדי חודש ומבצעת טיפולים תקופתיים ותיקונים בתדירות שקבע היצרן כאשר כל טיפול ותיקון מתבצעים במוסכים המורשים.
 
גורם נוסף שמהווה חלק בלתי נפרד מהצלחת החברה הוא צי הרכבים המגוון והבטיחותי שלה שכולל: אוטובוסים שמכילים בין 53-60 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 20 מקומות ישיבה, אוטובוסים ציבוריים זעירים שמכילים: 10,14 ו-16 מקומות ישיבה, רכבי VIP ומוניות.
 
רכבי החברה מרווחים, נוחים ומאובזרים במערכות מתקדמות ביותר, ביניהן: טלוויזיה, מערכת שמע מתקדמת, DVD, מיזוג אוויר אישי, אינטרנט אלחוטי, תא מטען רחב ואביזרים נוספים.
 
רכבי החברה מאפשרים הסעה של 11 עגלות נכים ומכילים עבורן מנגנון עגינה ומעלון חשמלי. לכל היתרונות הללו מתווספים שירות מקצועי, גמישות בזמנים והקפדה על לוחות זמנים. 

השתכנעתם? החלטתם לקבל שירות מחברת ההסעות בון תור? פשוט צרו קשר!

 אם אתם מעוניינים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים של חברת ההסעות בון תור אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל מאתנו יחס אדיב ושירותי. נשמח לסייע לכם בכל הדרוש.