בר מצווה במדבר

אירוע בת מצווה או בר מצווה הוא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של המתגבר או המתבגרת וכזה שייזכר לכל החיים. האירוע מסמל על פי היהדות את ההגעה לגיל מצווה, ובפן האישי – את המעבר מילדות לבגרות. חבילת בר מצווה במדבר של בון תור מספקת אירוע בלתי נשכח, שגם יחבר את הנוכחים ויגרום לכולם ליהנות.
 
לא מעט הורים מחפשים עבור ילדיהם את הדרך הייחודית ביותר לחגוג את האירוע החשוב. מעבר לעובדה שהוא צריך להיות מרשים ומושקע, הוא יכול להיות מרגש וכזה שמחבר את הנער או הנערה ואת החוגגים לשורשיות. מעבר לכך, כדאי להשקיע בפעילות מגבשת, שתגרום לכולם להתאחד מסביב ל"מסמר האירוע" ותגרום לו להרגיש במרכז העניינים – אהוב, מקובל וכזה שגורם לכולם ליהנות. אין ספק שיצירה של אירוע שכזה תוסיף מאוד לביטחון העצמי של הנער או הנערה. 

בת/בר מצווה במדבר – מה זה אומר?

מלבד העלייה לבית הכנסת, נהוג לחגוג את חגיגות בר/בת מצווה באופן שישאיר זיכרון מתוק. לאחרונה, ישנו טרנד חדש לחגיגת האירוע המרגש – בר/בת מצווה במדבר. בין ההרים, על האדמה ובאופן שמחבר את הנוכחים לאווירה של בראשית. לצד הריקודים והחגיגות האופייניים לאירוע, זוכים החוגגים, ובראשם הנער או הנערה, לקחת חלק בפעילויות כמו טיול אופניים, טיול ג´יפים, הכנה של פיתות בדואיות על הטאבון והליכה מגבשת בשטח בין נופים מדבריים עוצרי נשימה. הטיול מתאים בעיקר להרכב של ילדים, אם כי ניתן לשלב ולעשות את האירוע לחברים מהכיתה ולבני המשפחה. 

מה בר מצווה במדבר כוללת?

חבילת בר מצווה במדבר היא אירוע בן יומיים. החבילה כוללת פעילות קבוצתית מגבשת כמו רכיבה על אופניים וטיולי שטח, ארוחת צהריים בטבע, ארוחת ערב מגבשת, מסיבת ריקודים המתאימה לגיל הקבוצה וכן לינה באוהלים מתוחזקים. למחרת, לאחר ארוחת בוקר, ממשיכים ביציאה למסלול. המסלולים ברובם נקבעים על ידי המשפחה החוגגת, בייעוץ של החברה שמפעילה את החבילה, וניתן לבחור בין מגוון של פינוקים נוספים והפעלות. 

כמה בר מצווה במדבר עולה?

אירוע בר/בת מצווה סטנדרטי, לוקח בחשבון סגירה של אולם, דיג´יי, צלם, מנות לפי מוזמן, בגדים מיוחדים ועוד. לרב, אירוע שכזה מסתכם בעלות שנעה בטווח של 40,000-60,000 ₪. חבילת בר מצווה במדבר משתנה בהתאם לאטרקציות אותן בוחרים, ויכולה להסתכם בעלות שנעה בטווח של 30,000-40,000 ₪. 

חגיגה במדבר – לחזור לבראשית

אין ספק שאירוע בת/בר מצווה הוא אירוע ססגוני, משמח ומלהיב, אך לא פחות מכך – מדובר באירוע בעל משמעות אישית רבה. חבילת בר מצווה במדבר, תהיה אירוע של יישכח. חגיגה של אירוע כזה במדבר, מחברת את החוגגים לנער או לנערה החוגגים, ויוצרת זיכרון בלתי נשכח. 
 
מומלץ לקרוא גם:
בר/ בת מצווה בכותל