כניסת לקוחות

פרטים נוספים וייעוץ חינם:

9919*

- או -

הסעות לכותל - בון תור
 

בדרך לכותל משחקים טאקי – סיפורי הסעות מהספסל האחורי

מסורת לא שוברים, ככה לפחות חשבנו במשך שנים. 
 
זה התחיל נחמד, מעין מפגש חברתי מרומם רוח בו אנו נוסעים לכותל לפני יום כיפור ומבקשים סליחות, לאחר מכן עושים סיור בעיר העתיקה שכולנו אוהבים, לפעמים יוסי או תומר מפתיעים אותנו עם איזה סיפור על התקופה הביזנטית או הרומית וגורמים לנו להרגיש קצת כאילו חזרנו בזמן, מדברים קצת וחוזרים הביתה. 
 
עם חלוף השנים המנהג התחיל להרגיז אותנו, טוב לא המנהג עצמו – כשהגענו לכותל כבר היינו בסדר אבל עד שהגענו יצאה לנו הנשמה. כל אחד מאתנו היה מגיע ברכב הפרטי ואז היינו עומדים בפקקים במשך שעות. אחרי שכבר צלחנו את הפקקים עברנו לשלב המתיש הבא – חיפוש חנייה. כמות הצפירות "והאיחולים"  שיצאו מהפה שלנו בדרך בהחלט דרשה בקשת סליחה. ועוד לא דיברנו על ההוצאה של כל הנסיעות האלו. 
 
השנה התחלנו לדבר על האפשרות לשנות את המנהג, זה לא היה קל כי מסורת זו מסורת אבל הבנו שהגיע הזמן להתגמש כי אם לא נתגמש המסורת פשוט תשבר.

 
מכניסים קצת גמישות לראש

 
אז חשבנו איך לשנות את המסורת בצורה חכמה. בהתחלה חשבנו לנסוע ביחד – בשלוש מכוניות במקום שכל אחד ייסע ברכב הפרטי שלו אבל זה לא היה חוסך את ההוצאות, רק חלקית שזה עדיין הרבה. זה גם לא היה חוסך את העצבים, הקללות וחיפושי החנייה והיה יכול להיות אפילו יותר גרוע כי היינו ביחד ברכבים, עצבניים ועל הכביש – שום דבר טוב לא היה יכול לצאת מסיטואציה כזו ואז, אחרי שחיפשנו פתרונות החלטנו החלטה נכונה – להיעזר בשירותי הסעות. 
 
שלומי – אלוף החיפושים ברשת לקח על עצמו את האחריות למצוא לנו חברת הסעות מתאימה. 

 
פתאום כיף לנסוע לכותל

 
הנסיעה הזו הייתה שונה מכל הנסיעות שהיו לנו לכותל. הנהג הנחמד הגיע אל נקודת האיסוף שנקבעה באזור המרכז בדיוק בזמן והרכב היה מרווח, ממוזג ונעים, אפילו היה בו ריח נקי כזה – של לימון.
 
הנסיעה ביחד הייתה כל כך כיפית - לא היינו צריכים לדאוג בנוגע לכלום, אפילו הפקקים לא הרגיזו אותנו כי היינו ביחד והעברנו את הזמן בשירה, שמיעת סיפורים היסטוריים מאת חברינו המשכילים ומשחקי קלפים – כבר שנים שלא שיחקנו קלפים! 
הרגשנו כאילו חזרנו לילדות והדובדבן של ההסעה היה שכשהגענו לעיר העתיקה לא היינו צריכים להתחיל לחפש חנייה – הנהג הוריד אותנו בדיוק בכניסה ומיד התחלנו את הטיול, הפעם עם חיוך.
 

החזרה מהכותל

 
כשסיימנו את מסענו היינו עייפים אבל מרוצים. הנהג אסף אותנו בדיוק מהמקום שנקבע מראש – ממש ליד הכותל כך שנחסכה לנו הליכה מתישה, זה עזר לנו מאוד כי כמו שנאמר - כבר היינו מותשים. הנהג גם דייק בזמנים – דבר שהפתיע את כולנו, בכל זאת, הרבה אנשים לא מדייקים בזמנים והנהג ישב וחיכה לנו.
 
בקיצור החוויה הייתה מהנה ומרוממת רוח – גם הגענו מהר, גם חסכנו לעצמנו את הנהיגה בפקקים, גם נהנינו מהמושבים המרווחים וממיזוג האוויר וגם בילינו יחד. היום, בניגוד לעבר יש לנו פחות זמן להיפגש והזמן יחדיו גרם לכולנו להתחבר עוד יותר ולהיזכר בזמנים בהם היו לנו פחות מחויבויות. לכולנו ברור שנהנה מהסידור הנוח הזה גם בשנים הבאות.
 
אם אתם מתכננים בר מצווה בכותל מומלץ לקרוא על חבילת בר מצווה בכותל של בון תור
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים