כל הדרך לחתונה של איציק ודנה - סיפורי הסעות מהספסל האחורי

כל החברים שלנו ידעו כמה דנה ואיציק השקיעו בחתונה – כל ההכנות בוצעו מבעוד מועד – גן האירועים נבחר 8 חודשים לפני החתונה, השמלה כבר נתפרה חצי שנה מראש, נבחרו נעלי עקב ונעליים נוחות לריקודים, נבחר תקליטן בעל מוניטין משובח, מנות הקייטרינג והקינוחים נבחרו בקפידה וכל הסידורים בוצעו. הם פשוט כאלו – תקתקנים – שניהם ככה באופן מפתיע כי תמיד יש את האחד הזה שלא אכפת לו מכלום ודוחה דברים והאחר שעושה הכל, אצל דנה ואיציק הכל עבד כמו שעון. חוץ מדבר אחד – ההסעות לחתונה
 
לצערנו דנה ואיציק סמכו עלינו שנבחר נהגים - כמו שאנחנו עושים תמיד כשאנו נוסעים לתל אביב בערב ורוצים לשתות, רק שאז אנחנו צריכים להוציא 2 מכוניות וזה יותר מסובך, הם הניחו ששניים מאתנו בטוח יתנדבו כי הרי בשביל מה יש חברים? ועוד ביום החתונה שלהם! 
 

ואנחנו רצינו רק לרקוד (ולשתות)

 
הסתבר להם שחשבנו אחרת כי באמת ראינו בחתונה הזדמנות יוצאת דופן לשתות כמו דיוניסוס ביום חג. חתונה של חברים קרובים היא מאורע ייחודי וכולנו רצינו לשתות וליהנות בשמחתם של זוג החברים שלנו שבאים בברית. 
 
כשאני חושבת על זה קצת לא נעים לי כי באמת לא התכוונו לא להיות בסדר אבל רצינו ליהנות בלי לחשוב על הדרכים ועל ינשופים - כמובן שלא היינו מסתכנים, מי שנוהג אצלנו אף פעם לא שותה.
 
אז שבוע לפני החתונה כבר החלו הוויכוחים על "מי מוציא את האוטו?" השיחות הפכו למתישות, הוואטס אפ הקבוצתי לא הפסיק לצלצל ביום ובלילה עד שאחד מאתנו - איתמר שכבר לא היה יכול לסבול את המצב הציע – להגיע עם חברת הסעות.

 
פשוט להגיע עם חברת הסעות!

 
כולנו התלהבנו, בעיקר בגלל הסיבה המרכזית – שרצינו לשתות וגם בגלל שככה דינה שתמיד מאחרת תאלץ להגיע בזמן. מעבר לזה אנחנו נוטים להסתבך בדרכים לפעמים ואז מתחילות הצעקות ותמיד אי אפשר לדבר עם הנהג התורן כי הוא עסוק בנהיגה (ואם זה איתמר הוא בכלל שוכח שהוא נוהג מרוב שהוא עסוק בלספר בדיחות). אז זהו. ההחלטה התקבלה. עם שירותי הסעות לאירועים גם נוכל לשתות, גם נגיע בזמן, גם לא נצטמצם במושב האחורי ונוכל לדבר וליהנות מהזמן שלנו ביחד. 
 
כדי לחסוך עוד וויכוחים החלטנו שאני אבצע את החיפוש. כמובן ששאלתי מספר אנשים בעבודה וערכתי חיפושים באינטרנט. שוחחתי עם מספר חברות שמספקות שירותי הסעות לאירועים ובסוף החלטתי ללכת על חברת "בון תור". אחרי שעיינתי באתר שלהם והבנתי שמדובר על חברת הסעות רצינית הרמתי טלפון ושוחחתי עם הציגה. היא הסבירה לי שאפשר לבחור בין מגוון רכבים. מכיוון שהיינו שבעה חברים הזמנו רכב הסעות שמכיל 10 מקומות ישיבה. היה תענוג. 
 

על הנסיעות לחתונה ועל החתונה עצמה

 
הנהג החביב הגיע בדיוק בזמן ולא דיבר אלא אם כן שאלנו אותו משהו (תמיד נהגים מפטפטים ומדברים על פוליטיקה וזה הדבר האחרון עליו רצינו לדבר חוץ מיאיר שאוהב לשמוע את עצמו). הוא נסע בזהירות, ידע את הדרך והביא אותנו במהירות ואנחנו נהנינו מהמושבים המרווחים. אני חייבת לציין שדינה הגיעה בזמן כשהיא מתנשפת, היא ביצעה סידורים אחרונים ברכב.
 
כל הדרך צחקנו והתכוננו לאירוע והיה נפלא. רקדנו, שתינו ושמחנו עם איציק ודנה שנראו מאושרים. כשהערב נגמר והיינו שיכורים שמחנו לראות שהנהג החייכן שלנו מחכה לנו, רק צלצלנו והוא התייצב. הנסיעה עברה בנעימים וכל אחד מאתנו חזר הביתה בשלום. האמת, נראה לי שנתחיל להיעזר בשירותי ההסעות גם כשאנחנו יוצאים, זה פשוט משנה את כל התחושה.