הסעות אמנים

להקות ואמנים רבים בארץ זקוקים לשירותי הסעות מתקדמים ואיכותיים המאפשרים להם להגיע בזמן ובנוחות להופעה, או לקפוץ בין במה לבמה ביעילות במיוחד ביום העצמאות או בכל מועד עמוס אחר, אך לא רק בעבור שירותים אלו.
 
שירות הסעות ללהקות מיועד לכל ההרכבים בארץ או ללהקות בינלאומיות שמגיעות מחו"ל. חברת הסעות המתמחה בשירות הסעות לאמנים מציעה רכבים ייעודיים, כמו ואן מפואר, המצוידים ברמת אבזור עשירה ונדיבה במיוחד, וזאת כדי לאפשר לאמנים ליהנות מנסיעה חווייתית ומרגיעה בדרכם להופעה ובחזרה.

רכבים מאובזרים המתאימים להסעת האמן 

שירות הסעות לאמן אינו דבר של מה בכך, האמן חייב להגיע להופעה בזמן, ליהנות משמירה על הפרטיות שלו, לשבת בנוחות, להוביל את הציוד הנדרש להופעתו כמו גיטרה חשמלית, ועליו להגיע בבטחה ללא צורך לנהוג בעצמו.
 
חברת בון תור מציעה שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר לאמנים וללהקות, וזוכה למוניטין גבוה בענף בגלל איכות ורמת השירות, המקצועיות ללא תחרות, היצע רכבי היסעים גדול ומגוון, רמת אבזור עשירה ברכבי ההסעות של אמנים ומחירים הוגנים ותחרותיים.
 

חשוב לציין כי בון תור מציעה ואן ללהקה ורכבי הסעות מפוארים וחדשים לאמנים, כאשר כל הרכבים מצוידים באבזור עשיר ונדיב

  • מערכת מולטימדיה חדשנית ומשוכללת
  • מסך טלוויזיה שטוח, רמקולים איכותיים
  • מיני בר
  • חלונות כהים
  • תאורה נעימה
  • אפשרות לאינטרנט אלחוטי ועוד
 
כמו כן, הרכבים החדשים מצוידים במיטב המערכות הטכנולוגיות בתחומי בטיחות ונהיגה, כך שהאמן מגיע ליעד שלו בבטחה וזוכה לנסיעה חווייתית נעימה ומרגיעה.
 

שירותי הסעות לאמנים: הגעה ליעד בראש שקט עם כל הציוד ברכב 

שירות הסעות ללהקות מחייב את חברת ההסעות להתאים את סוג הרכב לאמן ולצרכיו הייחודיים.
יש לזכור כי אמנים רבים מגיעים עם ציוד אישי יקר ערך כמו מגברים משוכללים, כלי נגינה יקרים ובעלי ערך רגשי, מיקסרים וכיוצא בזה.
 
כדי להגיע למקום ההופעה בנוחות ולא ברכב צפוף ועמוס בציוד, יש לוודא כי החברה מספקת רכב ייעודי גדול עם תא מטען מרווח ופתרונות אחסון חכמים. נושא זה חשוב גם מטעמי בטיחות ושמירה על שלומם של הנוסעים ברכב.
חשוב כי האמן יגיע ליעד בראש שקט ובנוחות מרבית, אחרת הוא עלול לעלות לבמה קצר רוח או עייף, וקהל הצופים עלול להתאכזב.
 
אמנים רבים מופיעים לא רק במועדונים ובברים אלא גם באירועים משפחתיים ועסקיים, לרבות חתונות, חגיגות בר ובת מצווה, ברית, וכמובן בפסטיבלים, ירידים, הופעות בפני עובדים, ואין לשכוח את חגי ישראל, ובמיוחד יום העצמאות הנחשב לשיא מבחינת האמנים בארץ. לכן, מעבר להתאמת ואן ללהקה או לאמן יש לדאוג גם לנהג מקצועי ואדיב בעל תודעת שירות וניסיון בהסעת אמנים.
 
חברת ההסעות מתאמת את ההסעה בהתאם לצרכי האמן או הלהקה, אוספת אותם מבתיהם או ממקום אחר בהתאם לדרישתם, דואגת לתכנן את מסלול הנסיעה על מנת להבטיח את הגעתם לפני תחילת ההופעה, יש לזכור כי על האמנים לחבר את כלי הנגינה ולהכין את הבמה בהתאם לצרכים הייחודיים שלהם.
 
מעבר לכך, במהלך הנסיעה הנהג עומד לשירות האמן ומסייע לו בכל בקשה ושאלה, לרבות תיאום ההגעה למקום ההופעה וכניסה נוחה קרוב ככל הניתן לבמה כדי לא לסחוב את הציוד הכבד מרחקים גדולים, וכדי להבטיח את פרטיות האמן כך שקהל המעריצים לא יעוט עליו בעת יציאתו מהרכב.

רכבים מפוארים או ואנים צנועים להסעת אמנים

שירותי הסעות לאמנים מוזמנים על ידי בעל האירוע (חתונות וכו´), מפיק האירוע, חברה המתכננת יום כיף לעובדים או על ידי האמן עצמו.
 
חברת הסעות מקצועית המתמחה בשירותי הסעות לאמן וללהקות מציעה מגוון רכבים מתאימים במחירים שונים, מרכבים מפוארים וחדשניים ועד לרכבי ואנים צנועים יותר.
 
השירות כולל גם נהג מקצועי המלווה את האמן מרגע איסופו ועד לסיום ההופעה והחזרתו לביתו. בעוד אמנים ידועים ולהקות מפורסמות יכולים להרשות לעצמם לשכור רכב מפואר, בעוד ללהקות ולאמנים בתחילת דרכם יש דרישות צנועות יותר בגלל מגבלות תקציב, לכן חברת ההסעות מתאימה עבורם הסעה בואן איכותי ובטיחותי אך צנוע יותר.