למה בכלל צריך הסעות לחתונה עבור האורחים?

תאמינו או לא, אך הגעתם כמעט לקו הסיום: בעוד כמה ימים, תעמדו תחת החופה ותזכו לממש את האהבה הגדולה שלכם! טקס החופה לא יהיה אותו הדבר בלי החברים הקרובים ובני המשפחה, ובדיוק בגלל זה הזמנתם את כולם לחגוג אתכם את היום המרגש שלכם. מעבר לכך שאתם חתן וכלה, אתם עוד משהו באירוע שלכם – מארחים. גם אתם רוצים לעשות משהו נוסף עבור האורחים שלכם? דאגו להם להסעות לאירוע שלכם.
 
הסעות לחתונה כבר הפכו להיות סטנדרט – כמעט ואין אירוע שלא מוצעת בו לאורחים הסעה עד למתחם האירועים. ובכל זאת, אם גם אתם מתלבטים מה הכי נכון לכם לעשות, דעו גם אתם מהי החשיבות של הסעה לאורחים:
 

אתם מתחתנים במרכז והחברים מהצפון? דאגו להם להסעה

כמארחים, אתם רוצים להבטיח את תנאי האירוח האידיאלים ביותר לאורחים שלכם. במידה והמשפחה והחברים שלכם מצפון הארץ ואתם מתחתנים במרכז, ראוי שתציעו להם שירות של הסעה. עליכם לזכור כי מעבר לכך שמדובר על נסיעה שאיננה קצרה, גם לא כל האורחים שלכם מחזיקים ברכב פרטי שהם יכולים להתנייד באמצעותו. שירות של הסעה פוטר אתכם מהתעסקות מיותרת בחיפוש טרמפים עבור האורחים שלכם. אל אולמות אירועים במרכז? הם יגיעו בקלות וברכב הסעות מפנק.
 

לנהוג בפקקים בסוף היום? לא כשאלו האורחים שלכם

אתם רוצים את החברים שלכם כמה שיותר נמרצים ושמחים בחתונה שלכם. כידוע, מרבית אירועי החתונה נערכים בשעות הערב, שאלו הן גם השעות הפקוקות והקשות ביותר. גם אתם מכירים את כבישי ישראל, ואת הפקקים שבשעות 18.00 ועד 20.00 לערך. כשאתם מציעים לאורחים שלכם הסעה, אתם גם מציעים להם לנוח לפני האירוע שלכם. הדבר האחרון שתרצו הוא לראות אורחים תשושים ועייפים בקבלת הפנים, לאחר שהם היו שעתיים בדרכים.
 

אם לא שותים? רוקדים!

המוטיבציה הגדולה ביותר של זוגות לבחור בשירותי הסעות לאורחים, ברורה: בעת שהאורחים שלכם מגיעים בהסעה ולא ברכב הפרטי שלהם, הם יכולים לשתות, וכמה שיותר! ההשקעה שלכם באירוע החתונה באה לידי ביטוי בבחירת מתחם מרהיב, קייטרינג משובח ובר של משקאות אלכוהולים איכותיים. תנו לאורחים שלכם את האפשרות ליהנות, להרים אתכם צ´ייסרים ולחגוג את האהבה הגדולה שלכם. בסוף האירוע, תמתין להם הסעה שתחזיר אותם בשלום לביתם.
 

בדרך לחתונה - מתגבשים!

לא כל הזוגות חושבים על זה, אך הנסיעה המשותפת גם תורמת לגיבוש של החברים. צאו מנקודת הנחה שהרכב האורחים בהסעה יהיה מאד מגוון: חברים שלך מהצבא, חברים שלך מהתואר וכן הלאה. ההסעה המשותפת מאפשרת להם להכיר, ליצור חברויות ולהרים את המורל רגע לפני שהם מגיעים לחגוג אתכם את האירוע שכל כך חיכיתם לו – אירוע החתונה.
 

איך הופכים הסעה סטנדרטית להסעה WOW?

 
  • כדאי למנות אחראי נסיעה – הוא זה שידאג לכך שכל האורחים הרשומים להסעה הגיעו, והוא גם יהיה אחראי לוודא כי כולם עלו להסעה חזור.
  • בנו פלייליסט של שירי חתונה מקפיצים. יהיה ניתן לבקש מהנהג לנגן את רצועת ההשמעה שלכם, וכך להכניס את החברים הטובים שלכם לאווירה עוד לפני שהם מגיעים לאולם האירועים.
  • פרגנו לאורחים-נוסעים שלכם בבקבוק מפנק, כך שהם יוכלו להרים צ´ייסרים בדרך ולהגיע הכי שמחים ונרגשים שרק אפשר!
  • בדקו ערב לפני החתונה ב-WAZE כמה זמן לוקח להגיע מנקודת האיסוף לאולם האירועים. כך, הנהג ידע להעריך זמנים ואתם תוכלו להודיע על שעת היציאה הסופית לנוסעים שלכם.
  • התחשבו באורחים שלכם, וקבעו שעת חזרה מתחשבת (בעיקר אם עובדים למחרת)