הסעות לחרמון

 בון תור - כל מה שצריך לדעת על הזמנת הסעה לחרמון

 
 
מי לא מכיר את אתר החרמון? גם כאלה שטרם ביקרו בו, וודאי שמעו עליו ועל מגוון האטרקציות שהוא מספק. מדובר ברכס הרים מושלגים בימות החורף ששוכנים בגבול הצפוני-מזרחי של ישראל.
פסגת ההר היא בגובה 2,814 מטרים מעל פני הים וכבר מהכביש, בחודשי החורף, ניתן לזהות את פסגתו המושלגת.  אתר החרמון פתוח לכולם גם בחודשי הקיץ, יש בו מבחר של פעילויות לרבות סקי בחודשי החורף המושלגים. גם בקיץ תוכלו להגיע אליו וליהנות מאטרקציית ריחוף, רכבל, טיולים ועוד. 
 
הנסיעה עד לאתר החרמון היא נסיעה ארוכה ובעיקר מפותלת, בעלת עליות תלולות ביותר, שכן מדובר ברכס הרים אליו צריך לעלות כשלעיתים פוקד את האזור ערפל כבד שעלול גם להקשות מאוד על הנסיעה. אז למה לכם להסתבך בנסיעה פרטית ולא להגיע עם הסעה שתסיע אתכם בבטחה עד לראש ההר, תחכה לכם עד שתסיימו את הבילוי באתר ותחזיר אתכם? כך תגיעו פחות תשושים רעננים, יחד עם כל האנשים שאיתם אתם מחפשים לבלות באתר. הנסיעה תהייה הרבה יותר מגובשת ומהנה ולא דחוקה ואפילו לא תצטרכו לחפש חנייה. 
 

 חברת הסעות 

חברת הסעות היא, בדומה לחברות אוטובוסים, המענה המושלם לנסיעה וחופשה בחרמון. ההבדל שכאן תקבלו את היחס האישי ואת הנהגים האיכותיים ביותר שמכירים את אופי הנסיעה ואת סגנון הבילוי באתר. נסיעה בהסעה תספק לכם זמן איכות עם המשפחה ולכן חשוב שחברת הנסיעות שתבחרו תהיה אמינה ומוכרת בתחומה שמחזיקה רק נהגים מקצועיים. חשוב לוודא שאכן הנהג נח בטרם לנסיעה הזאת, ושכל הרכב מכיל את מנעד הדברים שלהם תזדקקו בזמן הנסיעה עצמה.

 
תחשבו לרגע שגם אתם VIP 

 מכיוון שמדובר בנסיעה ארוכה שהיא חלק מהחוויה של הטיול שלכם, למה שלא תתפנקו ותיקחו רכב שהוא מיועד ל- VIP? מדובר הרי בנסיעה שאורכת לפחות שעתיים, אם אתם מגיעים מהמרכז, רכב שהוא נחשב VIP הוא רכב מאובזר בהתאם, חדש ומשודרג ואין כל סיבה שגם אתם לא תיהנו ממנו. בהסעות בון תור תוכלו לקבל את אחד הרכבים הללו, הם מרווחים מאוד, מפנקים בכורסאות ישיבה, נוחים ומאובזרים בכל מה שרק תחלמו עליו. כך תוכלו להירדם וליהנות מנסיעה שלווה עד שתגיעו לאתר רעננים ומרוגשים.  

תכננו את המסלול 

 על מנת שתצליחו להגיע לטיול שלכם בזמן, ולהימנע מתורים רבים יש לתכנן את הטיול כראוי. תבדקו את שעות הפתיחה של האתר ותוודאו כי אתם יוצאים בזמן ואפילו ממתינים קלות עד שהאתר יפתח, אחרת אתם עלולים בעיקר בחודשי החורף למצוא את עצמכם בפקקים ארוכים, בתורים ובעומס רב של מבקרים. גם חברת ההסעות תוכל לייעץ לכם מניסיונה, מתי כדאי לצאת לכיוון האתר מנקודת הציון הספציפית שלכם. באתר עצמו יש מגוון של אטרקציות אם אתם יודעים מה אתם רוצים לעשות, תזמנו כל אטרקציה ותכננו לוח זמנים על מנת שכולם ייהנו ויצליחו לחוות את האתר במלואו.   
 

 תכינו את עצמכם לתנאי האתר

מלבד כל אותם תכנונים שדיברנו עליהם להלן, תנאי האתר דורשים עוד כמה אביזרים שבלעדיהם אתם עלולים לקפוא מקור ולהרגיש בדיוק ההיפך מהנאה. חשוב להביא לחרמון בגדים חמים. גם למי שחם בדרך כלל, ימצא את עצמו מתעטף במעיל כשבחוץ מינוס 3 מעלות. לא לשכוח- בגדים וגרביים להחלפה, משקפי שמש וקרם הגנה, שכן מדובר בשילוב של תנאי שלג לבן יחד עם השמש- שני אלה יוצרים קרינה חזקה במיוחד ומסנוורת, לכן אל תזלזלו ותביאו כנדרש. עוד כדאי להביא כובע וצעיף וכמובן מעיל שסופג לחות.

 תבחרו ב- בון תור לחופשת חרמון מושלמת

 אז אחרי שהכל מסודר ודבקתם בתכנון מוקפד כפי שהמלצנו לכם וכולם מתרגשים- תזמינו מחברת ההסעות בון תור כבר עכשיו הסעה מפנקת שתיקח אתכם ליעד הקסום כמו בכרכרה. למעשה, אל תרגישו שאתם מתפנקים יתר על המידה, נסיעה פרטית כזו כרוכה בהרבה אורך רוח מצדכם עם הילדים או המשפחה המורחבת, ואין כל סיבה שתגיעו מרוטי עצבים ועייפים לחופשה מהנה באתר החרמון. אז מה יותר מושלם ומגבש לעשות את זה עם נהג חברמן בהסעה בטיחותית ,שלא תעייף ותאלץ אתכם לחשוש בפיתולי ההר?