הסעות לחתונה בתל אביב

עומדים להתחתן בקרוב בתל אביב? ובכן, חשוב לארגן גם הסעות לחתונה בתל אביב עבור כל המוזמנים המתקשים להגיע לאירוע עצמאית. חברת ההסעות דואגת לנסיעה בטוחה ולחוויה מהנה ונעימה בדרך לאירוע ובדרך חזרה

עליכם לזכור כי בין האורחים הרבים שהזמנתם לחתונה ישנם גם מוזמנים ללא רכב, ולאחרים אין רישיון נהיגה. כמו כן, ישנם אורחים הגרים הרחק מתל אביב, חלקם לא מכירים את העיר הגדולה והם חוששים להגיע עם הרכב הפרטי. בנוסף, שירות הסעות לחתונה המתקיימת בתל אביב מונע איחורים של האורחים בגלל עומסי תנועה או קושי במציאת המקום, והאורחים אינם צריכים לחפש חניה או לשלם תמורת חניה במקום קרוב לגן האירועים.

למה כדאי להזמין הסעות לחתונה בתל אביב?

שירות הסעות לחתונה בתל אביב מציע יתרונות רבים הן לבעלי האירוע והן למוזמנים, בין היתר השירות מבטיח את הדברים הבאים:
 • מניעת איחורים וקיום החופה בזמן.
 • חיסכון בדלק עבור האורחים.
 • גיבוש חברתי במהלך הנסיעה המשותפת לחתונה.
 • נסיעה בטוחה ומהנה ברכב הסעות חדיש ואיכותי עם נהג מקצועי.
 • המוזמנים יכולים לרקוד, לשתות אלכוהול ולבלות באירוע עד לשעות הקטנות של הלילה מאחר והם אינם צריכים לנהוג בחזרה מהחתונה. 
 • היענות גבוהה יותר מצד המוזמנים להגיע לאירוע.
 • אפשרות לבחירת רכבי הסעות המתאימים גם לבעלי מוגבלויות בתנועה.

שירותי הסעות לחתונה בתל אביב

לאחר שליחת ההזמנות נהוג לבקש אישורי הגעה מהמוזמנים כדי לארגן ולקבוע סידורי ישיבה מראש. כמו כן, החתן, הכלה והוריהם מעוניינים לדעת כמה אורחים יגיעו, והאם יש מוזמנים הזקוקים להסעה. לרוב, בעלי האירוע דואגים להסעות עבור האורחים, אך עליהם להתמקד בארגון ובהפקת החתונה הנוצצת והיוקרתית, לכן כדאי להזמין שירות הסעות ולהפקיד את המשימה בידי חברה מקצועית ומנוסה.

החברה דואגת לתיאום ההסעה מול אחראי מטעם מזמין ההסעה, וכך החתן והכלה אינם צריכים לעסוק בנושא, והם יכולים להתמקד בהפקת האירוע המרגש ההולך ומתקרב.
חברת הסעות בון תור מציעה פתרונות מתקדמים להסעת מוזמנים לחתונה בתל אביב.

לחברה יש צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין היתר:

 • אוטובוסים ממוזגים עם 52-55 מקומות ישיבה, בכל האוטובוסים יש מערכת מולטימדיה משוכללת, וניתן במהלך הנסיעה לצפות בסרט, להאזין למוסיקה וכמובן לשוחח בנעימים, מבלי להתעייף מנהיגה ארוכה וממושכת.
 • מיניבוסים מפוארים עם עד 20 מקומות ישיבה, כל המיניבוסים מצוידים באבזור עשיר ונדיב כדי להנעים את חוויית הנסיעה לאורחים, בדרך לחתונה, ובדרך חזרה אחרי האירוע.
 • רכבי הסעה זעירים עם עד 14 מקומות ישיבה ואבזור עשיר כמו מיזוג, מערכת שמע, תאורה אישית ועוד.
 • רכב ייעודי להסעת נכים ובעלי מוגבלויות בתנועה, הרכב מצויד במעלית חשמלית ובאבזור בטיחותי הנועד לנסיעה בטוחה וחווייתית. רכב הסעות לנכים מציע מקום מרווח לכיסאות גלגלים ומושבים נוחים למלווים.
 • מוניות מפוארות להסעת עד 4 נוסעים בנוחות מרבית.
ראוי לציין כי חברת ההסעות מעסיקה צוות נהגים מקצועי, לכל הנהגים ניסיון רב, הכרות מעמיקה עם כבישי הארץ ורחובות תל אביב, הנהגים עוברים הכשרות מקצועיות בתחומי נהיגה, בטיחות, עזרה ראשונה ושירות, והמוזמנים לחתונה זוכים לשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר.
לסיכום, הסעות לחתונה בתל אביב מאפשרות לכל המוזמנים להגיע לאירוע החשוב והמרגש, בבטחה, בנוחות ובהנאה. על הנסיעה מופקד נהג מקצועי ומיומן, בעל תודעת שירות גבוהה, וכל האורחים יגיעו בזמן לחתונה ויוכלו לבלות, לשתות ולרקוד, ובעיקר לשמח את החתן והכלה ביום המרגש והחשוב ביותר בחייהם, ולשוב לביתם בשלום.