הסעות לאירועים במרכז

מתכננים אירוע במרכז?
 
האם ארגנם הסעות עבור האורחים?
 
מעוניינים להגיע לחתונה עם רכב הסעות גדול, ממוזג ומרווח ונהג מקצועי?
 
כדי להקל על המוזמנים להגיע לגן או לאולם האירועים כדאי להזמין שירות הסעות לאירועים. כמו כן, שירות ההסעות מיועד לכל מי שמעוניין להגיע לאירוע שלו נינוח ושלו, בלי צורך לשכור רכב, ולארגן חבר שינהג וייקח אתכם לסטודיו לעיצוב שיער, לצילומים ולאירוע עצמו.
 
כדאי לדעת כי שירות הסעות לאירועים מבטיח כי כל האורחים יגיעו לאירוע בזמן, וגם מי שאין לו רישיון נהיגה או רכב יוכל להגיע ללא תלות בטרמפים או בתחבורה ציבורית. למעשה, ההסעה המאורגנת מאפשרת לאורחים גם לשתות אלכוהול בזמן האירוע ללא הגבלה וללא חשש, מאחר והם יכולים לשוב לביתם ברכב הסעות נוח כאשר את ההגה אוחז נהג מקצועי ומיומן.
 

שירות הסעות במרכז מחברה מקצועית

ראוי לציין כי שירותי הסעות במרכז ניתנים על ידי חברת בון תור, חברה מקצועית המספקת מענה יעיל ומהיר לכל לקוחותיה. 
  • לחברת ההסעות בון תור יש צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין היתר אוטובוסים מפוארים וממוזגים עם למעלה מ- 50 מקומות ישיבה ברמה תיירותית
  • כל האוטובוסים מצוידים במושבים נוחים עם ריפודי בד, מערכת מולטימדיה חדשנית ומשוכללת, חלונות פנורמיים ותא מטען גדול
  • לחברת היסעים מובילה וגדולה יש גם מיניבוסים מפוארים עם 20 מקומות ישיבה - כאשר כל נוסע זוכה לכיסא נוח, מפנק ומרווח, תאורה אישית, מיזוג אישי וחלונות גדולים מהם ניתן להשקיף לנוף.
  • בנוסף, החברה מציעה רכבי הסעה עם 10-14 מקומות ישיבה ומוניות מפוארות להסעת 3-4 אנשים. 

יתרונות שירות ההסעות לאירועים במרכז

לאירוע שלכם אתם לבטח תזמינו אורחים שאינם גרים במרכז. בין המוזמנים יש אורחים ללא רכב, אחרים חוששים לנהוג מחוץ לעיר, ויש גם מוזמנים בעלי מוגבלויות בתנועה המתקשים להגיע לאירועים במרכז מאחר והם תלויים במלווים וברכבי הסעה ייעודיים. על כן, שירות הסעות לאירוע במרכז מהווה חלק בלתי נפרד מתכנון האירוע. 
  • השירות מעניק יתרונות רבים כמו חוויית נסיעה מהנה ובטוחה ברכב הסעות חדיש ומפואר
  • נהג מיומן שמכיר את הכבישים ועומסי התנועה במרכז
  • חיסכון בדלק ובזיהום האוויר ועוד.
  • בילוי באירוע עד לשעות הקטנות, בלי צורך למנות נהג תורן ולנהוג עייפים אחרי אירוע מרגש ומהנה

 העדפות האורחים לשירות הסעות במרכז

עליכם לזכור כי אורחים המגיעים ממרחק רב לעתים מעדיפים לוותר על האירוע משיקולי נוחות ומאחר והם חוששים לנהוג זמן רב, ולהתמודד עם עומסים בתנועה, מצוקת חניה והוצאה ניכרת על הדלק. אם תזמינו עבורם שירות הסעות הם ישמחו להגיע לאירוע ולא להתמודד עם התנועה במרכז.
 
מעבר לכך, כל האורחים שמגיעים באמצעות שירות הסעות לאירועים במרכז נהנים מנסיעה בטוחה ברכב הסעות מתוחזק, מפנק ויעיל, ומנהג מקצועי האוחז בבטחה בהגה ומעניק שירות לבבי, אדיב וחם לכל הנוסעים. במהלך הנסיעה יכולים הנוסעים ליהנות מצפייה בסרט, להאזין למוסיקה, לשוחח בחופשיות וליהנות גם מגיבוש חברתי ומשפחתי.
 
לסיכום, שירותי הסעות לאירועים במרכז מאפשרים לכם לתכנן את האירוע בנוחות וללא צורך לחפש טרמפים לאורחים ללא רכב ורישיון נהיגה. בנוסף, האורחים מגיעים רעננים לאחר נסיעה בטוחה ויעילה, ובסיום האירוע הם שבים לביתם ללא צורך לנהוג עייפים. לכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית ומובילה המתמחה בשירות הסעות לאירועים וברשותה צי רכבים גדול ומגוון.