כניסת לקוחות

פרטים נוספים וייעוץ חינם:

9919*

- או -

הסעות נכים ובעלי מוגבלויות- בון תור
 

הסעות נכים ובעלי מוגבלויות

הסעות נכים – התאמה קפדנית לצרכים האישיים

במהלך השנים האחרונות עלתה המודעות בנוגע לנושא ההתניידות של בעלי מוגבלויות, חוסר המודעות וההתאמה לצרכים של האוכלוסייה בעבר (וגם בימינו בחלק מהמקומות) פגע ברבים ומנע מהם את האפשרות לבצע פעולות רבות. לשמחתנו, השינוי המבורך הגיע לרוב חלקי העולם המערבי. 
 
היום ניתן לראות כי מרבית הרכבות תחתיות נגישות עבור כיסאות גלגלים וכי אוטובוסים רבים הותאמו להסעות נכים. כמו כן, ניתן להזמין שירותי הסעות נכים שכוללים מנוף, מעלית לצורך עליה וירידה עם כסאות גלגלים ולהיעזר במכשור נוסף. אנו, בחברת בון תור דואגים לכל לקוחותינו וכדי להבטיח לכולם חווית נסיעה נעימה התאמנו את הרכבים שלנו לצרכיהם.
 

בטיחות בזמן הנסיעה – הדבר החשוב ביותר

במסגרת שירותינו אנו מקפידים מאוד על נושא הבטיחות – זהו הנושא החשוב ביותר עבורנו. הנהגים שלנו נבחרים בקפדנות, עוברים הכשרה ומדורגים על ידי לקוחותינו מדי רבעון וכל הרכבים בהם אנו מחזיקים מצוידים במערכות בטיחות חדישות. כמו כן, הטיפולים של הרכבים מתבצעים בהתאם להוראות היצרנים בלבד.
 
כאשר מדובר על שירותי הסעות נכים צריכה ההקפדה על הבטיחות להיות נוקשה עוד יותר ואנו בהחלט עומדים בדרישות – כשאנו מספקים שירותי הסעות לנכים כולל השירות: ליווי צמוד, חגורות בטיחות ייחודיות, מעקה בטיחות, רכבים מרווחים לצורך מעבר כסאות גלגלים, מעלית חשמלית ומקומות מרווחים לכיסאות הגלגלים.
 

יחס אישי וסבלני

לצד נושא הבטיחות אנו מקפידים להעניק יחס אישי לכל הנוסעים שלנו ולנהוג בסבלנות. אנו מאמינים שהתאמת הרכבים והגברת הנגישות לבעלי מוגבלויות עשויה לשנות את כל חייהם ולאפשר להם לנסוע, לטייל ולבקר במקומות שלא היו נגישים עבורם בעבר – זוהי זכות יסודית שמהווה ערך עליון עבורנו ואנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לספק את כל התנאים הנחוצים להשגתה.
 
בשונה מרכב נסיעה קונבנציונלי, רכב לבעלי מוגבלויות מאובזר בציוד מיוחד לנכים.רכב זה מיועד לרוב עבור נכים בכסא גלגלים או לכאלה שאינם מסוגלים לנוע בכוחות עצמם.
 
רכבים אלו מאפשרים לנכים ובעלי המוגבלות להגיע למקומות שונים ללא קשיי נגישות המאפיינים תחבורה ציבורית רגילה.
בין אם מדובר בנסיעה לעבודה, בית הספר שבו הם לומדים, מוסד רפואי בו הם מטופלים או טיולים שנבחרו עבורם במסגרת פעילויות מיוחדות לנכים.
 
ברשותנו מגוון רכבים להסעת בעלי מוגבלויות, החל מרכב לכסא גלגלים אחד ועד אוטובוס.
 

מה מייחד רכב הסעות נכים ובעלי מוגבלויות?

רכב המותאם היטב לצורכיהם, רכבים חדשים ובטיחותיים מהרגיל על מנת שתהיה תחושת בטיחות ונינוחות לאורך כל הנסיעה. 
 

הסעות נכים- במה הרכב מאובזר?

  • מעלית חשמלית לעליה וירידה מהרכב.
  • פתח רחב למעבר כיסא הגלגלים 
  • מקום מרווח לכיסאות גלגלים
  • חגורות בטיחות מיוחדות המותאמות לכיסאות גלגלים
  • מעקה בטיחות 
  • מקומות ישיבה למלווים
Blacknet.co.il - בניית אתרים