איך להתכונן לנסיעה ארוכה באוטובוס?

אתם מתכוננים לקראת חופשה, באחד היעדים בארץ, כולכם התרגשות ולחץ חיובי להספיק את כל העבודה, בטרם תצאו לחופשה. האם שקלתם לקחת גם הסעה לחופשה? אוטובוס? או שאתם מתכוננים לנהוג עד ליעד בעצמכם? דעו שנסיעה של כמה שעות עד ליעד יכולה לפעמים לגרוע בחופשה ולהתיש אתכם. למה שחופשה לא תתחיל כבר מהרגע שתעזבו את ביתכם?

 יש יתרונות רבים להסעות על פני נהיגה עצמאית. בנסיעה באוטובוס או על ידי חברת הסעות, אתם יכולים למצוא את עצמכם מקיצים ביעד עצמו. מספיקים לסגור עוד כמה פינות בעבודה ולא משאירים שום זנבות לחופש, מגיעים לכל יעד רעננים ומבושמים ועוד. בקיצור, ההנאה מתחילה כבר בנסיעה ליעד. אם כן, איך עושים זאת? חברת הסעות בון תור שמנוסה בתחום ההסעות, תספק לכם כמה טיפים מועילים כיצד להתכונן לנסיעה ארוכה באוטובוסים או בכל הסעה אחרת. 
 

עשה תחקיר טוב לפני בחירת חברת הסעה   

                                                                       
כל חברת נסיעה שתרצו לנסוע באמצעותה, מומלץ לפני כן, לבדוק אותה בקפידה. בדקו כמה שנים של ניסיון יש לה בתחום ההסעות? אילו נהגים הוכשרו לעבוד אתה ומה רמת המקצועיות שלהם, אילו רכבים היא מחזיקה ותקראו אודותיה ביקורות ומשובים של לקוחות מרוצים. כל אלה יוכלו לתת לכם אינדיקציה טובה לגביה ולהיות בראש שקט לאורך כל הנסיעה.  
 

תצטיידו באוכל     

                                                                                          
חשוב שלאורך הנסיעה תהיו מצוידים במזון איכותי! לא רק חטיפים ושוקולדים שעלולים לעיתים לגרום לכם לבחילות בנסיעה ולא לסתום את הרעב כמצופה. תכינו כריך טוב, סלט או כל דבר שנוח לאחוז בו והוא מספיק משביע, מתעכל במהירות בבטן והוא בריא.
 

להביא חומר קריאה                                                                                       

כל נסיעה יכולה לעבור בנעימות כשמביטים אל הנוף המשתנה מבעד לחלון, אך לפעמים כיף לשחק או להשתעשע עם ספר טוב שכבר מזמן רציתם לקרוא או למלא תשחץ, או כל  דבר שיכול למלא לכם את הנסיעה בתעסוקה שמתאימה לזמן איכות. יש כאלה שעשויים לחוש סחרחורת קלה כשהם מתעסקים בדברים כאלה בזמן נסיעה, לכן מומלץ לנשום עמוק, לשתות מים ולהרפות. 
 

נייר טואלט 

                                                                                                
אין לדעת מתי תזדקקו לנייר טואלט או טישו במהלך הנסיעה, די מבאס מצב בו אתם זקוקים לנייר או מטלית והם לא בנמצא. לכן הצטיידו מראש באחד כזה. 
 

וודאו לגבי אינטרנט אלחוטי                                                                         

ממש מעודד לנסוע ולדעת שאתם זמינים ויכולים להיות בקשר עם כל מי שתרצו, אם זה עבודה, משפחה או כל אחד אחר. כמו כן, אתם תוכלו לעבוד בזמן נסיעה, כשאתם נוסעים בחברת שירות הסעות או אוטובוס. תוודאו כי אכן יש  Wi-Fi בהסעה, ורק לסבר את האוזן בחברת ההסעות בון תור, תוכלו למצוא בכל רכב אינטרנט אלחוטי כשיר שיאפשר לכם לעשות כל שעולה על רוחכם ברשת. 
 

שיחות חולין                                                                                               

במידה ובחרתם לנסוע יחד עם חבר תוכלו להעביר את הזמן בשיחות נעימות, אך אם אתם בגפכם, וודאו שאתם וגם נוסעים אחרים ישמחו לפצוח בשיחה מעניינת על מנת להעביר את הזמן, כל עוד תהיו מנומסים ומסבירי פנים. 
 

לישון                                                                                                         

נסיעה היא כאמור זמן מושלם לצבירת כוחות. לעצום עיניים ולהרפות את הגוף יהיה זמן איכות מושלם שכל אחד זקוק לו. במידה והכיסאות נוחים מדובר בפריבילגיה. הרכבים של הסעות בון תור מיועדים לנסיעות ארוכות ולרווחתם של הנוסעים. ודאו היטב שיכולים ליהנות מרביצה טובה בזמן הנסיעה. 
 

לקום מידי פעם ולהימתח                                                                             

חשוב לקום מדי פעם בעת נסיעה ולחלץ עצמות למתוח שרירים. קומו מהכיסא, מתחו את הזרועות וידיים, תנערו ידיים, תנועו לצדדים ותנו לדם קצת לזרום. 
 

נצלו כל הפסקה בדרך                                                                                     

אם ההסעה עוצרת, תנצלו את הזמן הזה וגשו להתפנות, לקנות מים או כריך וזוזו קצת לפני שאתם חוזרים חזרה לתנוחת ישיבה. חשוב גם להתחשב בשאר הנוסעים ולא לעכב אותם בזמן שאתם עומדים בתור לקפה. 
 
נסכם שנסיעה באוטובוס או הסעה בחברת הסעות, יכולה להיות עבור כל אחד הנאה גדולה. נסיעות מספקות פרספקטיבה וכדאי ליהנות ולהביט על הטבע סביבכם ולהיזכר בכל אותם אנשים שאתם אוהבים. 
נסיעה טובה!